WWE - TNA RPG SITESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE - TNA RPG SITESI

WWE ve TNA ' nın RPG sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

[b]hbk deliriyor [/b]

3 posters
YazarMesaj
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

[b]hbk  deliriyor [/b] Empty
MesajKonu: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:20 pm

cena ringe gelir ve 1 numaralı adam maçı için favori olduğunu tam söleyecektir ki tamam lamadan hbk müziğiyle sözünü keser elinde mikrofonla ringe çıkar bu arada cena ringten inmiştir dışarda bekler hbk ringin içinde o maçı bekleyeceğim der ve o maça çıkacaksan bnden korkmaman lazım der ve cena yı ringe girmesi ister cena afromda iken müthiş bir scm hediye eder cena yerde hareketsizdir delirir ve cenanın kafasını sandelyeye sıkıştırıp köşelere atar cena sakatlanır 4 hakem hbk yı tutar ama hbk dördüne de scm yapar ve cena yı kafasını köşelre vurar ardın da cenanın hareketsiz vucudunu spiiker masasına yatırıp merdivenden üzerine atlar ve orayı terk eder
The Phenom Undertaker

The Phenom Undertaker

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:25 pm

Tam terkederken Gong sesi duyulur ışıklar karak HBK orda yoktur birden ekranlarda Taker görülür HBK sandalyede bağlı kaçırılmış bir şekilde duruyordur taker onu sandalyeyle birlikte kaldırıp bir chokeslam hediye eder ve ekran karıncalanır tekrar açıldığında hbk kanlar için baygın bir şekilde yatıyordur!
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:28 pm

undertaker senin bnmle ne sorunun var
The Phenom Undertaker

The Phenom Undertaker

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:29 pm

Senin gözünü kemer hırsı bürümüş benim öyle dostum olamaz!
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:30 pm

taker tamam ne dersen kabul yeterki bhen senle dost olayım der ve cenayı kaldırır cenayla barışırlar
The Phenom Undertaker

The Phenom Undertaker

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:31 pm

Ya saçmalama baygınsın sen nasıl kaldırıyon adam hastanede Seninle Brand Warda kapışıcaz ve sen REST İN PEACE!!!!
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:32 pm

olm bilmiomusun wwe de herşey mümkündür
The Phenom Undertaker

The Phenom Undertaker

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:34 pm

Saçmalamaya devam edersen senini rütbeni düşüreceğim!
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:35 pm

tamam sustum
The Phenom Undertaker

The Phenom Undertaker

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:36 pm

En iyisini yaptın!
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 12:45 pm

Ve smackdownun kamerasından bir anda Hastane gözükür Jeff Hardy konusmaktadır :

Hey HBK , dönüşüm senin için kabus olabilir der ve bir anda yerde yatan hbknin üstüne tabut düşer.. Taker HBKyi kaldırır ve tabutun içine chokeslam yapar kapagını kapatır ve REST IN PEACE der Taunt yapıp gider.
http://wwe-tnarpg.fanfoot.org
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:29 pm

bunun üzerine undertaker gittikten sonra hbk kalkar ve jeff bulunduğu hastaneye gider jeffin daha fazla sakat kalmasını sağlar
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:31 pm

Ve oda ne John Cena ve Undertaker Jeffi ziyarete gelmistir HBKyi cıkarken yakalarlar ve güzelce dövüp bacağını kırarlar Jeff e yardım ederler ve Undertaker sinirlenip HBK yi alır ve yatağının üstüne chokeslam ile fırlatır yatak kırılır.(Takım arkadaşını korumak kısaca Very Happy)
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:35 pm

siz takerle takım deilsiniz bu bir bide bnm cenadan baska düsmanım yok taker bnm dostum sende bnm kemer maçına kadar dostum sun ama orada kameralara çıkıp bana laf atman bni sinirlendirdi
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:36 pm

öyle san Wink Biz Cena , Taker ve Ben takımız Wink
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:37 pm

taker bnm hep dostum sen bunu bil Razz
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:40 pm

Olabilir dost olmanız beni etkilemez benimde dostum..
The Phenom Undertaker

The Phenom Undertaker

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 2:05 pm

evet HBK artık seninle değil jeff ve cenayla takımız!
The Rock

The Rock

MesajKonu: Geri: [b]hbk deliriyor [/b]   [b]hbk  deliriyor [/b] Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 2:06 pm

ve Undertakerle HBK konusurken doktor gelir ve HBKnin Jeff'e yaptıgı saldırının Jeff'in durumunu kötüleştirdiği haberini verir..

[b]hbk deliriyor [/b]
1 sayfadaki 1 sayfası