WWE - TNA RPG SITESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE - TNA RPG SITESI

WWE ve TNA ' nın RPG sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hbk nın herkesi şaşırtan kararı

4 posters
YazarMesaj
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Empty
MesajKonu: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 6:24 pm

wwe baslamıştır hbk nın müziği gelir ve hbk ringe çıkar sözlerine söyle devam eder : bn shawn micheals galiba bir kemer yüzünden delirdim ve etrafımdakilere saldırdılm bir wwe kemeri için şimdi burada herkesten özür diliyorum ve cena yı taker ı buraya gelmesin jeff in ise ekrandan bnmle görüşmesini istiyorum biliorum hepiniz bni düşman olarak düşündünüz kendinize ama şimdi hepinizin gelip benimle barışmanızı istiyorum der ve mikrofunu yere bırakıp bekler
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:27 pm

Bir anda John Cena nın Müziği Duyulur...Cena Ringe gelir...ve HBK ya bir bakış atarak elini uzatır...HBK da gülümseyerek elini uzatır ve bir anda Cenanın Omuzlarında Bulur Kendi ve F-U Yer...Cena Mikrofonu yerden alır ve Sen hem kemer rakibimsin hemde Brand daha ötesi der ve ringi terkeder...
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:31 pm

cena tam giderken micheals ünlü dirilişini yapar ayakları havada ve cena ya gidip tam kafasına scm armağan eder cena hareketsizdir ve şunları söler ben sana dost olmak istediğimi söledim ama sen bni reddettin artık sen bnm dostum değilsin sadece jeff ve taker la dost olmak istiyorum der ve ringte beklemeye devam eder
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:38 pm

Bir anda ışıklar söner her yer kararır ve sisle kaplanır...Bir Anda ışıklar Açılır Ama HBK nın karşısında Undertaker yoktur...Seyircilerin arasından çıkan You Can't See Me! T-Shirtlü Bir Adam Elinde Sandalyeyle HBK nın arkasında bekler ve HBK etrafına bakınırken arkasını döndüğü anda merdiveni kafasını yapıştırır...ve suratını tekmelemeye başlar...bu sırada ringe gelen hakemler o seyirciyi dışarıya alırlar...
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:45 pm

bu arada hbk hayranı durur mu yüzü maskeli dx tişörtlü bir seyirci oda elinde bir sandelye ile cena hayranına vurar cena hayranı hareketsizdir dx tişörtlü hbk yı kaldırır ve beraber giderler (bu arada seyircilerden biri gelirken ışıklar kapanmaz abarmayalım)
The Phenom Undertaker

The Phenom Undertaker

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:50 pm

Taker gelir eskisi gibi dost olamayız asla REST İN PEACE der ve Bir Tombstone Piledriver yaoar!
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:51 pm

Önceden ayarlanmış olamazmı John Cena vs Randy Orton Maçında olmuştu(Gerçek maçta...)
The Phenom Undertaker

The Phenom Undertaker

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:53 pm

Cena o daha Güreş dünyasına yeni katılyor boşver katlanacaz!
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 7:59 pm

Tabikide Very Happy Olabileceğini söylemek amacıyla belirttim Very Happy nasıl olsa sadece ringte düşmanız Very Happy
The Phenom Undertaker

The Phenom Undertaker

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:01 pm

Cena karakterinden Face Mi Heel Mi bölümünden Faceyi seçsene!
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:06 pm

Nedir o Ne demek ?
The Phenom Undertaker

The Phenom Undertaker

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:09 pm

Face iyi adam Heel kötü adam Faceye örnek Rey Mysterio Heele örnek Cm Punk anlamışsındır umarım knk
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:10 pm

Saolasın Knk Seçtim Bile..Very Happy
Rey Mysterio

Rey Mysterio

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:51 pm

Ve Bir Anada Rey Gelir Undertaker john cena ve hbk yı 619 yatırır 619 çeker we gider
Randy Orton Rko

Randy Orton Rko

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 9:17 pm

rey tam giderken 3 de kalkar rey ilk önce scm yer ve cenanın omuzlarına yığılır cena f-u çeker undertaker iseonu o anda kaldırp tombstone yapar yer kanlar içinde hareketsiz yatar ve 3 ü beraber giderler
Christian

Christian

MesajKonu: Geri: hbk nın herkesi şaşırtan kararı   hbk nın  herkesi şaşırtan kararı Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 2:09 pm

Üçü Birlikte giderlerken Bir Anda Undertaker ve Cena Tag Team Finisherını yaparlar ve ringi terkederler...

hbk nın herkesi şaşırtan kararı
1 sayfadaki 1 sayfası